Rozhovor s Emmou

31. října 2010 v 20:12 | Jitííík |  Rozhovory

Rozhovor s Emmou

Emmo, Daniel /herec Harryho Pottera/ se nám přiznal, že je své roli /Harry Potter/ velmi podobný. Jak je to s tebou?
Určitě nejsem šprtka jako Hermiona! Pravda, že by mi prospělo kdybych se učila trochu víc ale určitě se nikdy nebudu učit něco, co nikdy v životě nebudu potřebovat!

Počkej, líbí se ti Hermiona jako role?
Jasně, že jo!! Hlavně ve třetím díle! V prvním a druhém díle Hermiona trpí kvůli tomu, že je z mudlovské rodiny, ale teď Malfoyovi klidně (a s chutí) dá pěstí! To je ona!

V prvních dvou dílech jste na sobě měli pořád hábity.. a teď?
... a teď je to ráj! Na začátku filmu jsme je měli mít na sobě, ale pak nám došlo, že v nich nemůžeme utíkat ani deset metrů abychom nespadli.. a tak jsme řekli: "jsme teenageri a všechny role taky, pojďmě se tak oblíct!" a bylo to :) je to pohodlnější.. rozhodně

Jak se oblékáš v reálu?
Vlastně to co skoro všichni.. jeany a tričko, jedině když jsou premiéry nebo jiné veřejné akce oblíknu si něco víc elegatnějího.. Mám ráda módu ale nikdy jí nedovolím aby mi diktovala co si mám obléct!

A co budeš dělat po dokončení HP?
Hrát v divadle, tancovat, natáčet.. existuje tolik věcí které se dají dělat před kamerou a před reflektory! Kde v každém případě chci zůstat..!

Museli jste brát lekce tance kvuli scénám z plesu (4. díl). Jaké to bylo?
Velice zabávné, protože klukům to opravdu nešlo. Tohle je první HP film, kde se o sebe holky a kluci poprvé projevují zájem. Často to vede k trapným situacím a to je patrné hlavně v tanečních scénách. Všechna děvčata byla nadšená z toho, že se budem učit, jak se správně hýbat, ale kluci si jen pomysleli: "Opravdu po mě nechtějte, abych šel na taneční parket"

A co ty? Byl pro tebe tanec těžký?
Ano, trochu mě to zklamalo. Vlastně jsme se museli učit velice obtížný valčík, ale režisér naštěstí nechtěl, aby byl náš výkon profesionalní. Chtěl, aby byly vidět naše nemotorné pohyby.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 summer dress | E-mail | Web | 18. ledna 2013 v 10:46 | Reagovat

excellent article, I just gave link to it to a colleague, he making a small amount of research on this matter
http://www.movedress.com/informal-wedding-dress-wedding-dress-function-occasion.html

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama